Acun Ilıcalı'nın nankör sözüne Barış Murat Yağcı'dan da yanıt geldi: "Biz de onlara emek verdik"

Bir süre önce isim vermeden bazı yarışmacılarına "nankörler" diyen Acun Ilıcalı'ya, Serkay Tütüncü'den sonra Barış Murat Yağcı'da yanıt verdi. Yağcı, "Acun Medya da bize emek verdi, biz de onlara verdik" ifadesini kullandı.

Yayınlanma:
Acun Ilıcalı'nın nankör sözüne Barış Murat Yağcı'dan da yanıt geldi: "Biz de onlara emek verdik"

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde isim vermeden eski bir Survivor yarışmacısına nankör demiş, bu durum üzerine Serkay Tütüncü de bu sözlere cevap vermişti. Nankör polemiği devam ederken, Survivor'un eski yarışmacılarından Barış Murat Yağcı da, Acun Ilıcalı'nın sözlerine açıklama getirdi.

BARIŞ MURAT YAĞCI, NANKÖR POLEMİĞİNE DAHİL OLDU

barismurat-091120231aa2bf91.webp

Yağcı, "Acun Ağabey'in programlarında çok insan çıkış yaptı, hayatları değişti. İki taraf için de gemileri yakmanın manası yok. Bir dönem de olsa orada büyük bir aileydik, birlikte bir şeyler yaptık. Acun Medya da bize emek verdi, biz de onlara verdik. Kullanılan bazı kelimeler var onlar sorun ediliyor. Acun Medya programlarıyla birçok insana farklı kapılar açıyor. Nankörlük ya da nankör olmamak gerekiyor. Direkt Serkay özelinde söylemiyorum, genel olarak yarışmacılar olaya böyle bakmalı. Hayat devam ediyor, dışarı çıktığında yeni işler kuruyorsun, yarışmaya tekrar gelmek istemiyor olabilir. Kendi haklı olduğu konular vardır ama yarışma birçok kişiye çok şey kattı" şeklinde konuştu.

Yorum Yapmak İçin Tıklayınız0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.