Elbise Mesajı: Gülben Ergen'in Ödüllü Çıkışı

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, Golden Palm Awards'ta aldığı ödülle derneğin başarısını taçlandırdı. Konuşmasında, Gazze'deki acıya dikkat çekti ve insanlığın bu duruma dur demesi gerektiğini vurguladı.

Yayınlanma:
Elbise Mesajı: Gülben Ergen'in Ödüllü Çıkışı

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, müzik kariyeriyle olduğu kadar sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekiyor. 2010'da başlattığı Çocuklar Gülsün Diye kampanyası, kurduğu dernek ve yaptığı sosyal çalışmalarla adından sıkça söz ettiriyor. Dernek, Türkiye'de okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılmasına ve ihtiyaç sahibi çocuklara destek olmayı amaçlıyor.

Gülben Ergen'in Toplumsal Fayda Odaklı Çalışmaları

Gülben Ergen'in öncülük ettiği dernek, bugüne dek ülke genelinde 50 anaokulu kurdu ve binlerce ihtiyaç sahibi öğrenciye oyuncak ve kırtasiye malzemesi sağladı. Bu değerli çalışmaları sayesinde Ergen ve Çocuklar Gülsün Diye Derneği, sosyal etkisiyle ön plana çıkan ve toplumsal fayda sağlayan bir yapıya sahip.

Geçtiğimiz günlerde, Türkiye'nin prestijli ödül törenlerinden biri olan 10. Golden Palm Awards'ta Gülben Ergen, dernek çalışmalarıyla elde ettiği başarıyı ödülle taçlandırdı. Orhan Gencebay'ın elinden ödülünü alan Ergen, törende üzerinde #freegaza yazan siyah bir elbiseyle dikkat çekti. Konuşmasında, son zamanlarda yaşanan acı olaylara vurgu yaparak, 45 günde 5 binden fazla çocuğun yaşama hakkının ellerinden alındığına dikkat çekti ve insanlığın bu tür vahşetlere dur demesi gerektiğini vurguladı. Ergen'in bu duygusal ve anlamlı konuşması dakikalarca alkışlandı.

gulben-211120238b91e061.webp

Yorum Yapmak İçin Tıklayınız0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.