Gupse Özay kızları Jan Asya hakkında konuştu!

Ünlü oyuncu çifti Gupse Özay ve Barış Arduç, kızları Jan Asya'nın doğumunun ardından ebeveynlik deneyimlerini paylaştı. Özay, film setine dönüş yaparken kızlarının "babam" demesiyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Aynı zamanda sinema endüstrisinde pandemi sonrası yaşanan ilgi düşüşüne dikkat çekerek, sinemanın ölmemesi ve salonların kapanmaması için endişelendiklerini ifade etti.

Yayınlanma:
Gupse Özay kızları Jan Asya hakkında konuştu!

Ünlü oyuncu çifti Gupse Özay ve Barış Arduç, kızları Jan Asya'nın doğumu sonrası ebeveynlik deneyimlerini medya ile paylaştı. Özay, film setine dönüş yaparken kızlarının kendisine "babam" demesiyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Özay, pandemi sonrası sinema endüstrisindeki ilginin azalmasından kaygı duyduklarını belirterek, sinemanın ölmesini ve sinema salonlarının kapanmasını istemediklerini vurguladı.

Özay ayrıca, eşi Barış Arduç'un evde kızları Jan Asya'ya baktığını ve bu durumun hem iyi hem de kötü yanlarının olduğunu paylaştı. Kendisinin sette çalışırken, Arduç'un kızlarıyla ilgilendiğini ve çocuğun "babam" demesinin hem sevindirici hem de zorlayıcı olduğunu ifade etti. Özay, kız çocukları ile babaları arasında özel bir bağ olduğunu deneyimlediğini ve bu durumun ebeveynliklerine özgürlük getirdiğini söyledi.

Ayrıca, hamilelik sürecinin kaygılı ve panik dolu geçtiğini ancak doğumun ardından rahatladığını dile getirdi. Tatlı ve komik bir çocuğa sahip olduğunu belirten Özay, doğum sonrası endişelerinin azaldığını ancak ilk zamanlar bebeğine herhangi bir şey olur endişesiyle uyuyamadığını açıkladı.

655da37274865881-w1200xh1326.webp

Eşi Barış Arduç’un evde kızları Jan Asya’ya baktığını ve gönül rahatlığı ile evden çıkıp sete geldiğini söyleyen Özay, şöyle konuştu: "Barış şu an evde bebekle ilgileniyor. İyi tarafları var, kötü tarafları var. İyi tarafı; ben güvenerek ve mutlu şekilde çocuğumu babasına bırakıp çalışabiliyorum fakat çocuk tam bir babacı oldu."

"Devamlı ‘babam’ diyor"

Devamlı ‘babam’ diyor. O da işin kötü tarafı oldu. Erkek erkeğe yemeğe gidiyor tabii ama az gidiyor. Her anne-baba gibi biz de düşkünüz çocuğumuza.

"Büyük bir aşk ve bağ var"

Kız çocukları ile babaları arasında başka bir aşk oluyormuş, onu deneyimledim. O yüzden büyük bir aşk ve bağ var, bana da çalışmak için özgürlük var."

"Ben çok kaygılı ve panik anneydim"

Ünlü isim, nasıl bir hamilelik geçirdiği sorusu üzerine ise "Ben çok kaygılı ve panik anneydim, o büyüyüp kendini kurtaracak hale geldikçe ben rahatladım ama tatlı ve komik, bana çekti komik bir çocuk. Hamilelik aşırı kolaydı, doğduğu an hiç uyumadım çünkü uyursam çocuğa bir şey olacak gibi düşünüyordum." açıklamasında bulundu.

Yorum Yapmak İçin Tıklayınız0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.