RYGYO'nun Üst Düzey Yöneticisinden Hisse Alım Kararı

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (RYGYO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Egemen Döven, 15 Mayıs 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı bildirimle hisse alım işlemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma:
RYGYO'nun Üst Düzey Yöneticisinden Hisse Alım Kararı

Egemen Döven, 15 Mayıs 2024 tarihinde yaptığı açıklamada, Reysaş GYO hisselerinden alım yaptığını duyurdu. Bu açıklama, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) aracılığıyla kamuoyuna bildirildi.

Döven, hisse alımının gerekçeleri ve geleceğe yönelik beklentileri hakkında da bilgi verdi. Bu alımın, şirketin büyüme potansiyeline duyulan güveni yansıttığı belirtildi. Ayrıca, hisse alımının Reysaş GYO'nun uzun vadeli stratejik hedeflerine katkı sağlaması hedeflendiği ifade edildi.

Açıklamada 14 Mayıs günü 150.000 lot hisse alındığı belirtilerek şu ifadeler kullanıldı;

14/05/2024 – 14/05/2024 tarihinde REYSAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. payları ile ilgili olarak 34,28 – 35,00 TL fiyat aralığından 150.000 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte REYSAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 14/05/2024
tarihi itibariyle %8,82 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür.

Yorum Yapmak İçin Tıklayınız0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.